*****************

2019

Літературна мандрівка по творчості Івана Франка "Нам пора для України жить"

/Files/images/celo/remezvts/2019/9/viber_image_2019-09-11_15-18-48.jpg /Files/images/celo/remezvts/2019/9/viber_image_2019-09-11_15-19-15.jpg /Files/images/celo/remezvts/2019/9/viber_image_2019-09-11_15-18-23.jpg

************

Канікули в бібліотеці .

До бібліотеки-філії с. Ремезівці завітали учні 1-2 класу

/Files/images/celo/remezvts/2019/6/viber_image_2019-06-04_10-00-11.jpg /Files/images/celo/remezvts/2019/6/viber_image_2019-06-04_10-00-17.jpg /Files/images/celo/remezvts/2019/6/viber_image_2019-06-04_10-00-18.jpg

***************

Завдяки, державній програмі поповнення фондів публічних бібліотек "Українська книга", до бібліотеки-філії с.Ремезівці, надійшли нові книги сучасних авторів української та зарубіжної літератури.

Отож, дорогі користувачі, запрошуємо до читання!

/Files/images/celo/Ctrutin/2019/3/viber_image_2019-05-29_17-02-55.jpg

**************

В бібліотеці с.Ремезівці проводилась підготовка до інвентаризації та перевірка документів обліку бібліотечної роботи .Спільно працювали та обмінювались досвідом бібліотекарі с.Ремезівці, Сновичі,Коропець.

/Files/images/celo/Ctrutin/2019/3/viber_image_2019-05-29_17-02-31.jpg/Files/images/celo/Ctrutin/2019/3/viber_image_2019-05-29_17-02-40.jpg

***************

2016

27 березня 2016 р.

Мамо, розкажи мені казку -Про хитрого короля,Про мудрого коваля,Про красуню царівну,Про сопілку чарівну,Про бубликів в’язку,Розкажи мені казку.

Казка - давній і мудрий порадник. Це вона дає перше уявлення про добро і зло, правду й неправду, чесність, справедливість. Казка народилась у сиву давнину. Дитинство невіддільне від неї.

Казка вчить, як на світі жить. Під таким девізом пройшов урок літературного читання у 2 класі Ремезівцівського НВК. Він був приурочений українському письменнику І.Я.Франку. Другокласники поринули у чарівний світ казки:тренували емоції, працювали над скоромовками і чистомовками, відгадували загадки, розгадували ребуси та кросворди, читали і обговорювали казку Івана Франка «Лис Микита».

18 березня Гарасимишин О. М. спільно з вчителем початкових класів Карабін Н. М. та учнями 2 класу читали і обговорювали казку І. Франка "Лис Микита". На урок запрошена заступник директора Смерека Л.М.

********************

19 березня 2016 р.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ДИТЯЧОГО ЧИТАНННЯ «НАЙКРАЩИЙ ЧИТАЧ- 2016 РОКУ»

15 березня у Ремезівцівському НВК проводився Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач – 2016», який провела завідуюча бібліотекою – філіалом Гарасимишин О.М. Брали участь учні 6-7 класів (усього 24 учасники).

Конкурс проводиться з метою заохочення дітей до читання, виявлення читацьких уподобань, популяризації найкращих зразків української та зарубіжної літератури. Свято пройшло в теплій, дружній атмосфері. Адже книга - справжній маг. Читаючи твори, діти уявляють себе чарівниками, здатними розуміти мову речей, рослин і тварин. Скільки дивовижних таємниць відкривається завдяки книгам! Скільки безцінних скарбів трапляється на шляху читачів! Це свято книги, і тих, хто любить це нетлінне і вічне творіння людства. Конкурс складався із окремих рубрик. Для учнів 6 класу – «Бібліотека», «Літературні герої», «Письменники», «Казки», «Доповни назву твору», «Загальні питання». Для учнів 7 класу – «Бібліотека», «Тварини», «Історія», «Українські народні казки», «Зарубіжна література», «Українська література», «Астрономія», «Природознавство». Вирішальнимдляконкурсантів бувбліц – турнір.При оцінюванні знань учасників значну роль відіграли фішки, які заздалегідь підготувала Олександра Михайлівна.Питання для І етапу виявилися для учасників цікавими, пізнавальними, змістовними, захоплюючими. Усі члени журі, які оцінювали знання конкурсантів, попередньо були ознайомлені з умови конкурсу, принципами і критеріями оцінювання. До складу журі ввійшли: Гарасимишин О.М. - зав. бібліотекою – філіалом, Лісова З.І. – учитель української мови та літератури, Гонтар Л.І. – учитель зарубіжної літератури, української мови та літератури , Замківська М. М. – шкільний бібліотекар.Атмосфера була насичена позитивом, святковістю та блищанням світлого розуму.Переможцями І етапу конкурсу стали:серед учнів 6 класу:І місце – Петрова МартаІІ місце – Смерека ВасилинаІІІ місце – Смерека Віталій

Серед учнів 7 класу:І місце – Смерека УлянаІІ місце - Попадюк Яна, Савчук ХристинаІІІ місце – Гулай Андрій

Переможці, які зайняли 1-ші місця (Петрова Марта – 6 клас), Смерека Уляна (7 клас) були нагороджені призами, вони є учасниками ІІ-го етапу (районного). Побажаємо їм перемоги і творчих успіхів.

Олександра Михайлівна подякувала всім, хто долучився до даного конкурсу, а саме: учасникам (учням 6-7 класів), організаторам (Лісовій З.І., Гонтар Л.І.), членам журі, учителям літератури, батькам та шкільному бібліотекарю (Замківській М.М.). Не забуваймо, що книги просвітлюють душу, піднімають і зміцнюють людину, пробуджують кращі прагнення, гострять її розум і пом'якшують серце. Читання – пожива для розуму і душі.

Тож читаймо та й дітей до цього привчаймо!

!

********************

10 березня 2016 р.

Шевченко-духовна вершина України

10 березня у стінах бібліотеки і НВК с. Ремезівці проведена літературна година "Шевченко-духовна вершина України". На заході були присутні молодь села, учні 5 класу під керівництвом вчителя Лісової З.І. Зав. бібліотеки ознайомила дітей з творчістю знаменитого генія. Діти декламували вірші...дзвінко лунали вірші Шевченка, які покладені на музику " Садок вешневий коло хати...", "Така її доля..", "Думи мої, думи мої".






******************

9 березня 2016 р.

Літературна година "Незгасаюча зірка України"

Цього року виповнилося 145 років з дня народження відомої української поетеси Лесі Українки. Якщо кожна епоха породжує своїх співців, то Леся Українка навпаки - витворила свою епоху в українській літературі.Творчий набуток поетеси в усьому невичерпний і неосяжний. За сміливість думки й глибину поглядів, за громадянську мужність і суворе подвижництво Лесю Українку в різний час називали по-різному. То вона була Жанна д'Арк української поезії та дочка Прометея, то ніжна, блакитноока Леся і поетеса з дивовижним ім'ям. Але її істинне імення - геніальна дочка України.

25 Лютого проведено літературну годину "Незгасаюча зірка України". У масовому заході продекламували вірші геніальної поетеси Лесі Українки учні 6 і 9 класів. З вступним словом виступила Лісова З.І. та зав. бібліотекою провела перегляд літератури по творчості Лесі Українки.

****************

Свято рідної мови

Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кілька тисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.
Мова функціонує і розвивається тільки в людському суспільстві. Це найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.
Наше спілкування між собою зрозумілою нам мовою в переважній більшості випадків має для нас величезне значення. Мова та її наріччя стають не просто засобом комунікації, але й відкривають для нас дуже широкі можливості. Людина так звикає до рідної мови, що вона стає невід’ємною частиною її власної особистості. Так створена людина, що рідною зазвичай стає найбільш близька до неї та її душі мова.
23 лютого у бібліотеці відбулося свято рідної мови "Без мови рідної, й народу нашого нема". З вступним словом виступила Зав. бібліотекою Гарасимишин О. М. В заході взяли участь учні 6 і 9 класів та вчитель української мови і літератури Лісова Зоряна Ігорівна.

******************

"Героям слава"

22 лютого для учнів 3 класу відбулася презентація книги "Героям слава". Презентацію провела Гарасимишин О. М. спільно з класним керівником Сукмановською Галиною Василівною.


**************

"Небесна сотня. Життєві сторінки історії"

19 лютого 2016 року у День вшанування памяті Героїв Небесної сотні в бібліотеці-філіалі пройшла презентація книг Андрія Кокотюхи "Вогняна зима", яка присвячена подіям на майдані та«Заради життя», яка створена за ініціативи Тетяни Тихонової та Надії Каркулевської.Змакетував та видав книгу Тарас Подвірний, долучилися до видання меценати. Книга присвячена Віталію Бахуру – Герою АТО із Золочівщини, що віддав своє життя за Україну.



*******************

29 січня українська громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут. 95 років тому молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.

29 січня 1918 року поблизу залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів на північний-схід від Києва, 300 курсантів військової школи, студентів і гімназистів прийняли на полі нерівний бій із майже 5-тисячною більшовицькою армією, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі.
Бій тривав лише п'ять годин. У полон було захоплено і потім розстріляно 28 юнаків. Ціною свого життя юні герої зупинили наступ ворога на два дні.
Уже в березні 1918 року, після підписання більшовиками Брестської мирної угоди і з поверненням уряду УНР до Києва, за рішенням Центральної Ради було вирішено урочисто перепоховати полеглих студентів на Аскольдовій могилі у Києві. Тіла 28 вояків-студентів було перевезено до Києва. Виступаючи на церемонії поховання, голова Центральної Ради (1917-1918) Михайло Грушевський назвав вчинок київської молоді героїчним.
Після цього про подвиг молодих звитяжців забули на більш ніж 70 років, а їхні могили за радянських часів було зруйновано.
Офіційно День пам’яті героїв Крут почали відзначати після того, як 29 січня 2007 року Президент України Віктор Ющенко підписав Указ «Про вшанування пам’яті героїв Крут».
Зав. бібліотекою-філією с. Ремезівці Гарасимишин О.М. проведено годину памяті "Крути-символ нації і честі". На заході виступили вчитель історії Жеграй І.М. , шкільний бібліотекар Ремезівцівського НВК Замківська М.М та учні 10 класу.
Світлини з заходу:

******************

Нова радість стала!

24 січня 2016 року в м. Трускавці відбувся Обласний фестиваль зимового фольклору " Нова радість стала". Фольклорний колектив НД с. Ремезівці став учасником цього дійства...








****************

“Голодомор – страшна і трагічна сторінка нашої історії»

26 листопада 2015 року в бібліотеці-філії с.Ремезівці пройшов урок пам’яті “Голодомор – страшна і трагічна сторінка нашої історії» для учнів 9-го класу Ремезівцівського НВК.

**********************

Кiлькiсть переглядiв: 1348

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.