6 грудня - 100 років з дня народження Миколи Амосова

6 грудня 2013 року виповнюється 100 років з дня народження видатного хірурга Миколи Михайловича Амосова.
Амосов - український лікар, учений в галузі медицини, біокібернетики; дійсний член НАНУ, директор Інституту серцево-судинної хірургії. У 2008 році він був визнаний другим після Ярослава Мудрого великим українцем за результатами опитування громадської думки Великі українці.

/Files/images/2020/2/maxresdefault.jpg

Про Амосова згадують як про людину високої моралі. Він був видатним кардіохірургом, дослідником, вченим, філософом, письменником, популяризатором науки і здорового способу життя. Амосов - засновник української кардіохірургії і біокібернетики. Автор новаторських методик наукового пізнання фундаментальних основ розвитку суспільства, біологічних систем, особистості людини, медицини і здорового способу життя, кардіоторакальної хірургії.

Микола Амосов був автором багатьох популярних книг про здоров’я. Людиною, яка поставила на собі «експеримент з омолодження». Видатний дослідник з різносторонніми інтересами, М.М. Амосов одним з перших усвідомив необхідність союзу медицини з точними науками і створив перший в країні відділ біокібернетики.

/Files/images/2020/2/978-5-6040043-5-7.jpg

Алгоритм здоровья Амосов Н.М.

Алгоритм здоров'я

«У більшості хвороб винні не природа, не суспільство, а тільки сама людина. Найчастіше вона хворіє від ліні і жадібності, але іноді й від нерозумності ».

М.М.Амосов, видатний вчений, відомий хірург, кібернетик, в цій книзі переконливо стверджує здоровий спосіб життя, фізичну культуру, рухову активність. Читач знайде відповіді на запитання: чому ми хворіємо, що таке здоров'я і як зберегти його на довгі роки.

/Files/images/2020/2/завантаження.jpg

Алгоритмы разума Амосов Н.М.Чи можливо створити штучний інтелект? Чи буде він здатний до повноцінного мислення і творчості? Ким належить йому стати - помічником або суперником людського розуму?
Ці питання давно вже обговорюються багатьма вченими.

/Files/images/2020/2/Nikolaj_Amosov__Golosa_vremen.jpg

Голоса времен Амосов Н.М.«Ця книга - пізнання самого себе . Ким був , як змінювався , що залишилося ... »Так скромно автор визначає завдання своїх мемуарів , хоча має повне право на вищу оцінку такої довгої і яскравого життя .

Спогади Н. М. Амосова - пронизлива , дуже особиста сповідь і водночас об'ємний портрет епохи: війна , надії шістдесятих , медичні відкриття , вразили світ , знову надії і розчарування вже кінця вісімдесятих , зустрічі « голоси» та життєві портрети сучасників - видатних хірургів С. С. Юдіна , А. Н. Бакулєва , А. А. Вишневського , академіка Сахарова , політиків і діячів культури.

/Files/images/2020/2/614957.jpg

Записки из будущего Амосов Н.М.Записки з майбутнього
Великий вчений, медик, хворий на лейкоз.
Єдина надія - лягти в анабіоз і дочекатися, поки наука зуміє впоратися з цим захворюванням. Але ж анабіоз це фантастика, в реальності ще ніхто не випробував його на собі.

/Files/images/2020/2/__Iskusstvennyj_razum.jpg

Искусственный разум Амосов Н.М.Штучний розум
Чи можливо створити штучний розум? Чи буде він здатний до повноцінного мислення, до творчості? Ким належить йому стати - помічником або суперником людського розуму? Ці питання давно вже обговорюються багатьма вченими.
Кiлькiсть переглядiв: 932

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.